آکادمی آموزشی حافظ راعی

دوره مکالمه زبان انگلیسی

دوره مکالمه زبان انگلیسی

اساس این دوره مکالمه فوق فشرده زبان انگلیسی بر پایه تمام موقعیت های احتمالیست که شخص ممکن است در یک کشور خارجی در معرض آن قرار بگیرد بنابراین در کمتر از 100 روز میتوانید با روزی 15 دقیقه مطالعه نتیجه فوق العاده مطلوبی کسب کنید.

فهرست مطالب

معرفی مختصر دوره:

این هم یک دوره درآمدزاست و هم یک دوره مهارتی است و هم یک دوره کارآفرینی و تحقیقاتی است. پکیجی کامل از بهترین چیزهایی که میشود در این حوزه یاد گرفت. قطعا یکی از پر محتواترین دوره های این حوزه به زبان فارسی است و قطعا اگر به این حوزه علاقه دارید و دوره را با موفقیت بگذرانید در پایان این دوره شما یک متخصص دانشمند در حوزه کشت گیاهان دارویی و ساخت داروهای گیاهی خواهید بود.

تیزر دوره:

سرفصل های دوره:

این دوره در 6 ترم، به صورت فوق فشرده برگزار میگردد و پیوستگی مطالب در آن کاملا رعایت شده است:

ترم 1 : Elementary

ترم 2: Intermediate

ترم 3: Advance

ترم 4: Professional

ترم 5: Fluent speaking

ترم 6: Native Speaker

این دوره در  تقریبا صد قسمت ویدئویی و چندین قسمت متنی برای شما تهیه شده تا به کمک آن بتوانید از طریق یادگیری از مدرس زبان اصلی لهجه اصیل انگلیسی American  را بیاموزید و آن را در هر شرایطی که نیاز دارید به کار ببرید. در این دوره سعی شده است از حفظ کردن پرهیز شود و شما باید با فهم درست زبان انگلیسی را بیاموزید . همچنین این دوره از طریق نرم افزار تلگرام در دسترس شما خواهد بود و هر سوالی داشته باشید میتوانید مستقیما آن را از مدرس دوره بپرسید.

این دوره مداوم آپدیت خواهد شد.