آکادمی آموزشی حافظ راعی

دوره شمع سازی

دوره شمع سازی

دوره شمع سازی یک دوره فوق العاده کامل که به شما مهارت ساخت و فروش شمع رو یاد میده این دوره بر اساس خلاقیت و با محور آروماتراپی (رایحه درمانی) ساخته شده به طوری که شما در پایان این دوره یاد میگیرین ارزون ترین و با کیفیت ترین منابع اولیه رو تهیه کنین همچنین به راحتی محصولاتتون رو بفروشید.

فهرست مطالب

معرفی مختصر دوره:

دوره شمع سازی از 0 تا 100 دوره ای فوق العاده جذاب برای همه علاقه مندان به شمع، خلاقیت و مهارت های درآمدزاست. آکادمی آموزشی حافظ راعی برای ارتقای درآمد و تعریف روش هایی جهت درآمدزایی اقدام به ساخت یک دوره ارزشمند نموده است که ضمن توسعه هنر شمع سازی در کشورمان ایران به توسعه درآمد کسب و کار های خانگی رونق ببخشد.

تیزر دوره:

سرفصل های دوره:

🔵 بخش اول:

0 تا 100 ساخت انواع شمع (کامل ترین سرفصل شمع سازی)

روش های خلاقانه تزئین شمع

آموزش کامل قالب گیری (یک تکه، دو تکه)

 

🔴بخش دوم:

0 تا 100 فروش فیزیکی و آنلاین

پله پله تا درآمد 16 تا 18 میلیونی

تهیه مناسب ترین مواد اولیه

و هزاران نکته اختصاصی جهت درآمدزایی که باید تو این دوره ببینید و لذت ببرید

بازخورد دانشجویان دوره:

امکانات دوره:

🟤0 تا 100 ساخت شمع

✔️آموزش آنلاین به همراه پشتیبانی شرکت کنندگان تا شروع درآمدزایی

👤پشتیبانی تولید محصول و رفع مشکلات احتمالی حین ساخت شمع

📤دوره ای فوق العاده برای شروع یک کسب و کار خانگی

📄مدرک: انگلیسی معتبر

🔵کمک به صادرات شمع ها برای شرکت های شمع سازی ثبت شده

🔴6 ماه پشتیبانی همه روزه با مدرس دوره بعد از اتمام دوره و دسترسی به آپدیت های جدید دوره تا 1 سال

خواص شمع:

روشن کردن یک شمع برای مدیتیشن، حمام، قرار ملاقات یا هر قصد دیگری یک تمرین دوست داشتنی برای ایجاد یک محیط آرام در هر مکانی است و ثابت شده است که رایحه های گل و گیاهی مانند شمعدانی، اسطوخودوس و نعناع فلفلی برای درمان اختلالات روانی و فیزیولوژیکی مختلف از طریق سوزاندن شمع های معطر درمانی مفید هستند. شمع برای افسردگی و اضطراب محبوبیت خاصی دارد و شمع های معطر با توانایی کاهش کورتیزول می توانند آرامش را القا کنند و به کاهش علائم استرس کمک کنند.

تاریخچه مختصر شمع:

تاریخچه شمع طولانی و جذاب است. شمع برای مراسم تقریباً در بین هر دینی رایج بوده است، علاوه بر آن برای روشنایی خانه ها، کمک به مسافران در شب و احترام به کسانی که از دست رفتند استفاده می شود.

تمدن های اولیه انواع مختلفی از شمع های با و بدون فیتیله را با استفاده از موم های مختلف ساخته شده از حیوانات، گیاهان و حشرات در دسترس توسعه دادند. در دهه 1990، محبوبیت شمع ها شکوفا شد – که منجر به نوآوری در انواع جدید واکس شمع برای اولین بار در یک قرن شد.